Zespół – prawnicy bankowi

To największy atut Kancelarii i zarazem element który nas wyróżnia.

Prawnicy współpracujący z Kancelarią to doświadczeni radcowie prawni i adwokaci od lat związani z sektorem bankowym (i nie tylko), doskonale rozumiejący potrzeby biznesowe swoich klientów oraz uwarunkowania towarzyszące prowadzonej przez nich działalności gospodarczej.

Ich wiedza i doświadczenie zawodowe nabyte w trakcie wieloletniej pracy w departamentach prawnych największych polskich banków i instytucji finansowych (Bank PKO BP SA, Bank Pekao SA, DZ BANK Polska SA, Bank BGZ BNP Paribas SA , Bank Handlowy) i w konsekwencji znajomość instytucji bankowych „od wewnątrz”, stwarzają unikalne możliwości dostarczenia porady prawnej mającej wymiar praktyczny i ekspercki zarazem, w pełni odpowiadającej oczekiwaniom klienta.

Kancelaria współpracuje z dwiema renomowanymi kancelariami radców prawnych i adwokatów z siedzibami w Warszawie i w Poznaniu, co pozwala w pełni zaspokoić oczekiwania wszystkich klientów, zainteresowanych ofertą Kancelarii.

Skontaktuj się z nami i skorzystaj z możliwości jakie daje współpraca z doświadczonymi ekspertami w zakresie doradztwa prawnego w obszarze bankowości.